TIMESEAL MMČR – Sedlčany 2010

Admin KRTZ Komentáře nejsou povolené u textu s názvem TIMESEAL MMČR – Sedlčany 2010

Timeseal MMČR Sedlčany byl letošní poslední závod v autocrosse, který se započítával do bodování celkového umístění. Trať byla velmi náročná, deštěm rozmáčena. Vytvářely se obrovské díry a koleje, což se podepsalo na mnohých závodních strojích.

V divizi D1+5 jel Jiří Bret (KRTZ), který bohužel do finále nepostoupil z důvodu požáru na vozidle v semifinále.

V divizi D6 vyjel Aleš Fučík (KRTZ) 5. místo, Miroslav Bodanský (KRTZ), kterého opět ve finále zradila technika, byl sedmý a Kobliha Lukáš (KRTZ) se nekvalifikoval.

Mezi nejmladšími jeli ještě Vojtěch Vaculík (KRTZ) a Martin Vaculík (KRTZ). Ve finále byl úspěšnější Martin, který ve finále dojel na 7. místě.