MMSK ČTYŘKOLEK – Šenkvica

Admin KRTZ Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MMSK ČTYŘKOLEK – Šenkvica

Dne 18.04.2010 se jelo v Šenkvici Mezinárodní mistrovství Slovenska. Leží zde perfektní technická trať se spoustou skoků. Která je pro 4kolky jako stvořená. Účastnilo se zde velké množství jezdců jak ze Slovenska tak kompletní Česká motocrossová špička. Takže by se tento závod dal označit za takový neoficiální Český mistrák, jelikož první čtyři jezdci z celkového umístění byli Češi. Pouze ve zkratce. Perfektní počasí. Vyhrál jsem kvalifikaci s velkým náskokem nad Martinem Liškou a to i přesto, že se mi nepovedlo zajet jedno rychlé kolo. V prvním závodu jsem byl po startu asi na 5. místě. Asi za jedno kolo jsem se dostal na 2. Místo za Martina Lišku. Kterého jsem dojel a po pár kolech bez větších problémů předjel. Jakmile jsem se ujal vedení, okamžitě jsem mu ujel a vytvořil si velký náskok. Pak už stačilo jen protnout cílovou čáru.

Podobně to vypadalo i v druhé rozjížďce. Takže sečteno a podtrženo v obou závodech jsem získal první místo, takže celkově první na bedně. Gratulace patří i mému tátovi Václavu Tušlovi (KRTZ), který po velkých bojích natřel soupeře ze své kategorie a získal celkově první místo.

Pro diváky to jistě byla velmi zajímavá podívaná. A proto jí odměnili hlučným potleskem.