MMČR SUPERMOTO Vyškov 2013

Admin KRTZ Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MMČR SUPERMOTO Vyškov 2013

Dne 09.06.2013 nám odstartoval další závod MMČR SUPERMOTO ve Vyškově pod záštitou AČR. Tým KRTZ s.r.o. měl opět dva zástupce Zdeňka Klobásu a Petra Ludvíka ve třídě S2.

Kvalifikační trénink byl velice vyrovnaný. Od druhého po šesté místo byli jezdci ve vteřině. Petru Ludvíkovi se kvalifikace povedla lépe a startoval z druhého místa, Zdeňkovi se nedařilo a skočil na 5 místě.

V první jízdě Petr špatně odstartoval a propadl se až na 4. místo, naopak Zdeňkovi se start podařil a poskočil na 3. místo. Po chybě Petr upadl v terénu a propadl se na pátou pozici, ale stále oba bojovali a cílem projeli Zdeněk na 2. místě a Petr na 4. místě.

Druhý závod byl restartován po prvním kole, kdy naši jezdci měli závod slibně rozjetý. Po restartu jel Petr třetí a Zdeněk po problémech na startu na pátém, ale už na konci prvního kola se dostal na čtvrté místo. V polovině závodu se oba posunuli ještě o místo výše, takže cílem projeli Petr na druhém a Zdeněk na třetím místě.

Na konci dne se naskytl pěkný pohled na stupně vítězů, kdy Zdeněk Klobása obsadil 2. místo a Petr Ludvík si vybojoval 3. místo.

V celkovém pořadí šampionátu je Zdeněk Klobása na 2. místě ze 78 body a Petr Ludvík na 4. místě z 62 body. Další závod se koná 07.07.2013 ve Vysokém Mýtě.

Kategorie: Aktuality