MMČR SUPERMOTO Písek 08.09.2013

Admin KRTZ Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MMČR SUPERMOTO Písek 08.09.2013

Písecký areál hostil předposlední závod Supermota a nechyběli zde zástupci teamu KRTZ Petr Ludvík a Zdeněk Klobása (oba ve třídě S2).
Ve velmi vyrovnané kvalifikaci obsadil Petr Ludvík 2. místo a Zdeněk Klobása 6. místo. V první jízdě vyhrál Petr stylem start-cíl. Zdeněk dojel na čtvrtém místě.

Ve druhé jízdě to vypadalo pro Petra na stejný výsledek jako v první jízdě,ale bohužel měl tři kola před koncem průraz pneumatiky a z prvního místa se propadl na místo jedenácté. Zdeněk si po výpadku Petra dojel pro pěkné 2. místo. Celkově skončil v závodě Zdeněk Klobása na 3. místě a Petr Ludvík na 4. místě.

V celkovém hodnocení je Petr Ludvík na 2. místě a Zdeněk Klobása na 3. místě.

Kategorie: Aktuality