MMČR ENDURO – MŠENO 2012

Admin KRTZ Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MMČR ENDURO – MŠENO 2012

Další podnik mistráku v enduru se konal ve známém motoristickém městečku – Mšeno 01.–02.09.2012. Trať byla po čtvrtečním a pátečním vydatném dešti pořádně promočená. V kategorii E2 jsem společně s Michalem Kadlečkem reprezentoval tým KRTZ.

Michal Kadleček je v těchto podmínkách zkušeným matadorem a podařilo se mu v sobotu vyhrát před rozjetým Milanem Englem. Pro mě to byla teprve třetí soutěž v životě a tak jsem byl velice spokojený se třetím místem. V neděli Michal svedl nádherný souboj o první místo s Milanem, který nakonec vyšel vítězně o 0,15 s pro Engla.

Já jsem bohužel nemohl dokončit kvůli nefunkční zadní brzdě. V celkovém pořadí suverénně zůstává na prvním místě před posledním závodem Michal Kadleček.