MMČR AUTOCROSS – Nová Paka 2015

Admin KRTZ Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MMČR AUTOCROSS – Nová Paka 2015

Třetí závod MMČR Nová Paka 23.5-24.5.2015. Divizi TA dokončil František Kostroun na 4.místě. Smůlu měl Aleš Fučík, který odstoupil ve finále z druhého místa a klasifikován byl na 7.místě. Problémy s motorem znamenali až 11.místo pro Pavla Svobodu. Ve slabších D6 se do top 10 dostali tři naši jezdci když Miroslav Bodanský dojel druhý, Marek Joura čtvrtý a Tomáš Jánoš sedmý. Milan Purma dokončil na jedenácté pozici těsně za branami finálové jízdy. V Buggy 1600 dojel těsně pod stupni vítězů na čtvrtém místě Roman Polák. V Super Buggy skvěle rozjetou sezonu potvrdil třetím místem Boris Vaculík. V dětských divizích dokončil Martin Vaculík na 6.místě v RB125 a pěkné 4.místo obsadil jeho bratr Vojtěch Vaculík v RB250.

Kategorie: Aktuality