MMČR a Zóna střední Evropa – Humpolec 2014

Admin KRTZ Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MMČR a Zóna střední Evropa – Humpolec 2014

Ve dnech 19. – 20. dubna se jelo první Mezinárodní mistrovství České republiky v Humpolci.

Ve třídě SUPER BUGY si dojel Boris Vaculík pro krásné čtvrté místo. V divizi TAX + D5 byl Jiří Bret druhý, Kostrhoun pátý a Horčička devátý. V D6 vyhrál Aleš Fučík tréningy, rozjížďky i samotné finále. V rozjížďkách mu byl zdatným soupeřem Miroslav Bodanský, který ve finále odpadl v posledním kole ze třetího místa vinou převodovky a skončil osmý. Jánoš ani Purma díky technickým problémům nepostoupili. V RB 125 byl Martin Vaculík jedenáctý a Ondra Jánoš do finále nepostoupil. V RB 250 dojel Vojtěch Vaculík pátý. V Kartcrossu Mascom Cupu byl Lubomír Giesler sedmý.

Kategorie: Aktuality