Michal Kadleček o konci sezóny 2012

Admin KRTZ Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Michal Kadleček o konci sezóny 2012

Michal Kadleček v neděli na trati v Dlouhé Loučce dokázal své kvality a dojel si v posledním závodě jednotlivců v Mezinárodním Mistrovství České republiky pro druhé místo. Celkově tak vybojoval třetí příčku za Martinem Michkem a Petrem Bartošem.

Michal nám k tomu řekl: Momentálně si závodění užívám, jen mě mrzí, že top forma přišla až koncem sezóny. Udělám tedy vše pro to, abych formu udržel i přes zimu a na jaře se mohl předvést ve stejné, nebo snad i v lepší formě a mohl bojovat ještě o lepší příčky. Třetí místo v tomto seriálu považuji za úspěch. Tímto bych chtěl poděkovat týmu KRTZ a všem svým sponzorům a těším se na další spolupráci.

Michal ještě dodal: Momentálně mě ještě čekají poslední závody motokrosu pod hlavičkou ČSMS, kde bych se chtěl také ještě poprat o třetí příčku. Další seriály, kterých se zúčastňuji, je MMČR v enduru, kde před posledním závodem v Uhlířských Janovicích, které se jedou již tento víkend 13. až 14. 10. 2012, jsem průběžně na prvním místě ve třídě E2.V MMČR v Cross Country jsem zatím vyhrál všechny závody, kterých jsem se zúčastnil. Ale bohužel jsem dva závody vynechal a tak jsem zatím na průběžné třetí příčce.

Kategorie: Aktuality