MČR SLOVAKIARING finále 2013

Admin KRTZ Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MČR SLOVAKIARING finále 2013

Za krasného počasi 07.-08.09.2013 se konal poslední zavodní víkend MČR v rámci Alpe Adria a IMRC, kde se v boji o celkovou 3 pozici v českém mistrovství účastnil i Stanislav Polák (Yapin).

Pátek jako obvykle byly volné tréninky na rozjetí, plus nastavení a doladění pro sobotní kvalifikaci a samotný závod.

Stanislav Polák: „Kvaldu jsme začali na starší pneumatice, abychom zjistili jak bude fungovat ke konci závodu a když už po pár kolech mi na časomíře svítil osobáček, tak jsem sjel do boxu a dali na závěr pneumatiku novou. Na té jsem se ještě výrazně zlepšil a zajistil si tak čtvrté místo mezi českými jezdci.

Start v prvním závode se podařil výborně a hned od začátku jsem chytil dobrý rytmus a přestože ke konci závodu jsem měl docela vážné problémy s přehřívající zadní pneumatikou (medium) a dotírajícími závodníky, cílem jsem projel na 3. pozici v MČR.

Nedělní kvaldu jsme opět nechali starou pneumatiku ze sobotního závodu, na které se dalo po pár změnách na podvozku zajet o kousek lepši čas než v sobotu na nove pneumatice. Rozhodli jsme se tedy, že poslední měkkou soft pneu necháme do závodu, protože by mohla fungovat lépe než v sobotním závodě medium. Start se opět podařil i tempo bylo dobré, ale poslední tři kola byla hodně náročná, protože se změnilo počasí a ta zadní softka začala poměrně hodně klouzat …a tak i s potřebnou dávkou štěstí pro technickou závadu D. Ouředníka (celkově MČR 2. místo) se mi podařilo závod dokončit na 2. místě v MČR SBK!

Tím bych chtěl poděkovat celému týmu a mému manažerovi Milanu Galašovi za perfektně odvedenou práci během celé sezony 2013, kdy s obrovskou dávkou úsilí a potřebného štěstí se nám podařilo hned v první sezoně MČR SBK získat celkové 3. místo!!!

Dále bych chtěl poděkovat našim partnerům, bez kterých by to vše nešlo: Elspace, Vapas, KM Trading cz, TAS-True Agency Scurity, Autoservis Ivan Dvořak, Škoda Autodružstvo Znojmo a dalším smluvním partnerům…„.

Yapin

Kategorie: Aktuality

Komentáře jsou uzavřeny.

 • RSS
 • Facebook
 • Twitter
 • SOTHYS – Ivana Guillenová
 • SABAIBODY – thajské masáže
 • SALON GLAMOUR – kadeřnictví a solagenária
 • Youtube

Náhodné články

KRTZ

Josef Kulhavý - Vra...

Tak a opět máme za sebou další závod MMČR. Před ...

KRTZ

MMČR MOTOKÁR - Sos...

Letos již druhý podnik Mistrovství ČR v kartingu hostil ve ...

KRTZ

O víkendu začala s...

KLUB RACING TEAM ZNOJMO IV v AČR měl v tomto ...

KRTZ

Víkendové INFO: 24...

Závodní sezóna je již v plné proudu a to znamená, ...

KRTZ

MMČR MOTOCROSS - Ji...

Hlásím se po předposledním závodě Mezinárodního Mistrovství ČR. Jelo se ...

Odkazy

 • Autoklub ČR
 • ČT4 SPORT - motorismus
 • CZIN.eu
 • ZNOJMO - město s přívlastkem