MČR SLOVAKIARING finále 2013

Admin KRTZ Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MČR SLOVAKIARING finále 2013

Za krasného počasi 07.-08.09.2013 se konal poslední zavodní víkend MČR v rámci Alpe Adria a IMRC, kde se v boji o celkovou 3 pozici v českém mistrovství účastnil i Stanislav Polák (Yapin).

Pátek jako obvykle byly volné tréninky na rozjetí, plus nastavení a doladění pro sobotní kvalifikaci a samotný závod.

Stanislav Polák: „Kvaldu jsme začali na starší pneumatice, abychom zjistili jak bude fungovat ke konci závodu a když už po pár kolech mi na časomíře svítil osobáček, tak jsem sjel do boxu a dali na závěr pneumatiku novou. Na té jsem se ještě výrazně zlepšil a zajistil si tak čtvrté místo mezi českými jezdci.

Start v prvním závode se podařil výborně a hned od začátku jsem chytil dobrý rytmus a přestože ke konci závodu jsem měl docela vážné problémy s přehřívající zadní pneumatikou (medium) a dotírajícími závodníky, cílem jsem projel na 3. pozici v MČR.

Nedělní kvaldu jsme opět nechali starou pneumatiku ze sobotního závodu, na které se dalo po pár změnách na podvozku zajet o kousek lepši čas než v sobotu na nove pneumatice. Rozhodli jsme se tedy, že poslední měkkou soft pneu necháme do závodu, protože by mohla fungovat lépe než v sobotním závodě medium. Start se opět podařil i tempo bylo dobré, ale poslední tři kola byla hodně náročná, protože se změnilo počasí a ta zadní softka začala poměrně hodně klouzat …a tak i s potřebnou dávkou štěstí pro technickou závadu D. Ouředníka (celkově MČR 2. místo) se mi podařilo závod dokončit na 2. místě v MČR SBK!

Tím bych chtěl poděkovat celému týmu a mému manažerovi Milanu Galašovi za perfektně odvedenou práci během celé sezony 2013, kdy s obrovskou dávkou úsilí a potřebného štěstí se nám podařilo hned v první sezoně MČR SBK získat celkové 3. místo!!!

Dále bych chtěl poděkovat našim partnerům, bez kterých by to vše nešlo: Elspace, Vapas, KM Trading cz, TAS-True Agency Scurity, Autoservis Ivan Dvořak, Škoda Autodružstvo Znojmo a dalším smluvním partnerům…„.

Yapin

Kategorie: Aktuality

Komentáře jsou uzavřeny.

 • RSS
 • Facebook
 • Twitter
 • SOTHYS – Ivana Guillenová
 • SABAIBODY – thajské masáže
 • SALON GLAMOUR – kadeřnictví a solagenária
 • Youtube

Náhodné články

KRTZ

MMČR RALLY Český ...

Opět mokrý závod pro posádku Rujbr Řiháková na Rally ČK Ve ...

KRTZ

MMČR SUPERMOTO Sosn...

Letošní rok první mezinárodního mistrovství České republiky pod záštitou AČR ...

KRTZ

MMČR MOTOCROSS - Ho...

Další závod českého mistráku máme za sebou. Jelo se na ...

KRTZ

Hobby CUP Písek 200...

Ve dnech 11.-12.7.2009 se na dráze v Písku představil opět ...

KRTZ

MMČR AUTOCROSS - Hu...

Prvním závodem MMČR 2015 odstartovala v Humpolci 25.4-26.4.2015 letošní sezona. ...

Odkazy

 • Autoklub ČR
 • ČT4 SPORT - motorismus
 • CZIN.eu
 • ZNOJMO - město s přívlastkem