MČR EASYKART – Písek

Admin KRTZ Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MČR EASYKART – Písek

O uplynulém víkendu 04.- 05.09.2010 se na píseckém autodromu konal letos již pátý podnik seriálu Mistrovství České republiky. Sezóna se pomalu blíží ke konci a tak se v obou vypsaných třídách Easykart dal očekávat tvrdý boj o pořadí.

Ve třídě EASY50 se závodníkům KRTZ bohužel oproti minulým závodům příliš nedařilo. Nejlépe dopadl Patrik Arnošt na 7. místě, Kateřina Nováková dojela 10. a Štěpán Galáš skončil dvanáctý.

Ve třídě EASY 60 nastoupilo do závodu celkem 28 jezdců. Jáchym Galáš (KRTZ) si kvalifikací vyjel 15. místo a po bojovném výkonu skončil 10. v absolutním pořadí a kategorii Mladí 60 pak dojel na 2. příčce za Jakubem Roubíčkem.

Ve třídě ROK junior Matěj Svoboda dokončil závod na 5. místě.

V sobotním vytrvalostním závodě HONDA 390 GX si po 3 hodinách dojel pro první bod Milan Braun (KRTZ) s Markem Friedem (KRTZ) za 15.místo v cíli. Startovalo 28 posádek.

Ve sprintu Honda 390 GX si po 9.místě v kvalifikaci vyjel v závodě 6.místo Milan Galáš (KRTZ).

Poslední závod MMČR čeká motokárové závodníky 25.-26.09.2010 na autodromu ve Vysokém Mýtě.

Kategorie: Aktuality