MČR Cross Country – Kamýk 2014

Admin KRTZ Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MČR Cross Country – Kamýk 2014

První letošní podnik odstartoval na Kamýku u Litoměřic dvěma závody v každé třídě novou sezónu mistrovství ČR v Cross Country OPEN 2014 Českomoravské asociace motocyklového sportu – CAMS a 2. ročník memoriálu Arnošta Landy.

Za tým KRTZ startovali hned tři jezdci a to Jan Polák ve třídě Pohár CAMS E2, který skončil první den závodu na desátém místě a v druhý den závodu na místě šestém. Další dva jezdci Karel Caesar a Tomáš Švestka se účastnili v kategorii MČR II E1. V prvním dnu závodu skončili na těchto pozicích Karel Caesar byl sedmý a Tomáš Švestka desátý, ale v druhém dni závodu byl Tomáš osmý a Karel Caesar skončil na první pozici.

Kategorie: Aktuality