1. letošní závod seriálu MČR – Cheb 2016

Admin KRTZ Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 1. letošní závod seriálu MČR – Cheb 2016

1. letošní závod seriálu MČR se jel na moderní motokárové trati nedaleko západočeského Chebu. V kategorii Rotax max junior nastoupilo do sobotní kvalifikace celkem 17 jezdců. Nejrychlejší čas zajel Jáchym Galáš a vybojoval si tak důležité první místo na startu. Do kategorie Rotax max junior postoupil i jeho mladší bratr Štěpán Galáš, který si na  [ Celý článek ]

Kategorie: Aktuality

MČR KARTING – Vysoké Mýto 2014

Admin KRTZ Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MČR KARTING – Vysoké Mýto 2014

Poslední závod ve Vysokém Mýtě ukončil šestidílný seriál MČR v kartingu. Na start se ve třídě Easy 60 postavilo 28 motokár, což potvrdilo, že je tato třída tradičně nejsilněji obsazená. Vyrovnanost jezdců naznačila již sobotní kvalifikace, kdy se prvních 19. závodníků vměstnalo do jedné sekundy! Jáchym Galáš si vyjel 6. místo na startu těsně před  [ Celý článek ]

Karting Cup – Písek 2014

Admin KRTZ Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Karting Cup – Písek 2014

Na velmi pěkné, ale technicky náročné trati v jihočeském Písku se konal 3. závod sezóny v seriálu Karting Cup. V kategorii Easy 60 se podařil zatím letošní nejlepší výsledek Štěpánu Galášovi, který dojel na celkovém 4. místě. Jeho bratr Jáchym Galáš si poprvé vyzkoušel velmi dobře obsazenou třídu Mini 60 a dojel ve všech jízdách  [ Celý článek ]

MČR v Kartingu – Sosnová 2014

Admin KRTZ Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MČR v Kartingu – Sosnová 2014

Druhý podnik domácího šampionátu v závodech motokár hostila předposlední květnový víkend Sosnová u České Lípy. V kategorii EASY 60 se sešlo 24 mladých pilotů a pilotek a byla to již tradičně nejlépe obsazená třída závodního víkendu. Kvalifikaci vyhrál Jáchym Galáš, 7. byl jeho mladší bratr Štěpán Galáš, 8. Nováková Kateřina a Tomáš Novák 23. (všichni  [ Celý článek ]

KARTING CUP – Sosnová 2014

Admin KRTZ Komentáře nejsou povolené u textu s názvem KARTING CUP – Sosnová 2014

Druhý podnik seriálů KC a Poháru AČR v Sosnové byl o uplynulém víkendu 17. – 18.05.2014 dalším pokračováním jarních akcí. V sobotní kvalifikaci si ve třídě KZ2/FC senior vyjel na startu až 5. pozici do nedělních jízd. V první jízdě na ještě mokré trati se mu ale brzy podařilo dostat za vedoucího J.Chloubu, který bránil  [ Celý článek ]