Karting Cup – Cheb 2014

Admin KRTZ Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Karting Cup – Cheb 2014

Karting Cup zahajoval sezónu motokárových závodů na trati u Chebu.

Ve třídě Easy 60 (18 jezdců) startoval Štěpán Galáš, po měřeném tréninku /14./ dojel v jízdách na 16. a 10. místě, v Superfinále pak na skvělém 7. místě. Jáchym Galáš startoval ve třídě ROK Junior dohromady s ROK Senior (8 jezdců). V jízdách obsadil 3x 3. místo a dokázal, že velká motokára mu nedělá problémy a předvedl perfektní a bezchybnou jízdu. V Juniorech obsadil celkově 2. místo ale k vítězství neměl daleko.

Posledním želízkem v ohni byl Jáchymův otec Milan ve třídě KZ2 Senior. Očekávaná bitva Drusan-Galáš se rozpoutala už ve volných jízdách. Kvalifikace se Milanovi moc nepovedla a bylo z toho 6. místo. V první a druhé jízdě však Milan Galáš zabojoval a dojel vždy druhý. Do třetí jízdy se po startu dostal za záda Drusana a bezchybným předjetím vedl peloton třídy KZ2 senior. Po pár kolech Milan vedení ztratil a do cíle dojel v klidu a na jistotu na celkovém krásném 2. místě!

Kategorie: Aktuality