IMRC Hungaroring 2013

Admin KRTZ Komentáře nejsou povolené u textu s názvem IMRC Hungaroring 2013

Druhý podnik IMRC se konal na maďarském Hungaroringu, kde se během závodního víkendu konaly opět dva závody. První tréninky byly spíš na seznámení s tratí, jelikož zde byl Stanislav Polák – Yapin naposledy v roce 2009 s pohárem Eres Cup. S přibývajícími najetými koly se získávala potřebná jistota na motorce a časy šly pomalu dolů. V prvním sobotním závodě dojel Yapin na 10. místě. Hned po dojetí závodu pořadatelé uspořádali dvouhodinový endurance. V rámci tréninku a fyzicky se Standa Polák a Lukáš Kamarád rozhodli závod absolvovat. Přes Lukášův lehký pád projeli cílem na čtvrté pozici. Závodu se účastnil i jezdec mistroství světa supersportu Gabor Talmaci.

Neděle začala dobře, hned od prvních kol v tréninku, kdy Yapin jel skoro o 2 vteřiny na kolo lépe než časy ze soboty. Proto bylo i lepší postavení na start druhého závodu, který Yapin dokončil na osmém místě.

FOTOGALERIE oficiální stránky INTERNATIONAL MOTOCYCLE RACE CHAMPIONSHIP (IMRC)

Kategorie: Aktuality