6. podnik Moravského poháru v kartingu ve Vysokém Mýtě 2013

Admin KRTZ Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 6. podnik Moravského poháru v kartingu ve Vysokém Mýtě 2013

Předposlední podnik seriálu Karting Cup se odjel za proměnlivého počasí na okruhu ve Vysokém Mýtě. Závodu se zúčastnilo 137 jezdců a více než čtvrtina z nich na motokárách Easykart. Tradičně nejzajímavější soupeření nabídla kategorie Easykart 60.

Jáchym Galáš startující z 1. místa dojel v první jízdě první, ve zbývajících dvou závodních jízdách pak skončil na druhém místě což mu stačilo na celkové první místo!

Štěpán Galáš skončil ve stejné kategorii Easy 60 až na 23. místě.

Milan Galáš v kategorii FC KZ2 senior po slibné kvalifikaci, ve které byl na třetím místě ze 17. motokár, ale po kolizi v posledním kole z 2. místa dojel nakonec celkově sedmý.

Kategorie: Aktuality