4. podnik Kartnig cup motokár – Brück an der Leitha (Rakousko)

Admin KRTZ Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 4. podnik Kartnig cup motokár – Brück an der Leitha (Rakousko)

Čtvrtý závod motokár seriálu KARTING CUP se jel za tropických teplot na technické trati v areálu A1 Speedworld nedaleko Brücku an der Leitha cca 25 km od Vídně.

Velmi dobře zajel v třídě EASY 60ccm Jáchym Galáš, který vyhrál jak kvalifikaci tak i všechny tři závodní jízdy před Dušanem Kouřilem.

Jáchym Galáš vede i celkové pořadí po čtyřech závodech.

Ve třídě FC KZ 2 Senior se dařilo i Milanovi Galášovi, který byl ve dvou jízdách druhý a v poslední jízdě 4. což mu vyneslo celkově 2. místo a vystoupil poprvé v této třídě na stupně vítězů. Lepší byl pouze domácí jezdec Reinhard Haberfellner.

Výsledky: Brück an der Leitha (02.08 – 04.08.2013)

Kategorie: Aktuality