1. závod Moravský pohár motokár Vysoké Mýto 2013

Admin KRTZ Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 1. závod Moravský pohár motokár Vysoké Mýto 2013

Úvodní podnik oblíbeného motokárového Moravského poháru se konal 4. – 5.5.2013 na trati u Vysokého Mýta.

Ve třídě EASY 60 si velmi dobře vedl Jáchym Galáš, který vyhrál jak kvalifikaci tak všechny tři závodní jízdy, i když mu hlavně ve třetí jízdě nic nedaroval dravý Alex Legnaro. Jáchym tedy zvítězil a připsal si plný počet 75 bodů před Legnarem a polským jezdcem Florkwiewicem.

Do tradičně velmi dobře zastoupené třídy Easy 60 nastoupilo celkem 18 závodníků. Ve třídě KZ2 FC senior startoval Milan Galáš. V první jízdě na mokré trati se mu dařilo a dokázal dojet na třetím místě. Na suché trati dojel 6. a 7. a to mu vyneslo celkové 5. místo.

Kategorie: Aktuality